PVC Temizlik ve bakım ürünleriCANYON® COMPACT Zemin silme, cila bakımı


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yüksek konsantrat İçerdiği temizlik ve bakım ağırlıklı maddelerle yüksek konsantrasyonlu silme bakımı. Suya dayanıklı, Linolyum, PVC, doğal-ve yapay taş dahil tüm zeminlerde genel olarak kullanılabilir. Suda çözülebilen polimerler sayesinde tabaka ve koyu çizgiler oluşturmaz. Temel temizlik ve cilalama gerektirmeyen kusursuz bir zemin bakımı sağlar. Otomatlar için uygundur. Bakım tabakası, tek başlıklı makinelerle ve yüksek devir işlemiyle parlatılabilir. Püskürtme temizlik için de kullanılabilir.


Kullanım :
8 L suya --> 10 ml ilave edilir.
Otomatlarda ise 20 L suya --> 10 ml ilave edilir.


DURO EX Güçlü kir ve cila sökücüsü


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Özellikle inatçı, eski balmumu, polimer ve akrilat film tabakalarının giderilmesi için yüksek temizleme gücü. Suya ve alkaliye dayanıklı yer döşemeleri üzerinde kısa bir etkileme süresiyle kullanılabilir. İnceltilmeksizin ya da yüzey temizliği için (kirlilik oranına göre) 50-100 ml/8 su dozajında kullanılabilir. Bakım maddelerinin oluşturduğu film tabakalarının ve inatçı kirlerin giderilmesi tek başlı makine kullanılmadan da mümkündür.


Zemin kaplama-imalatçılarının kullanım tekniği bakımından verdikleri bilgiler dikkate alınmalıdır.


Kullanim :
1:4 - 1:10 oranında kullanılır.


POLYMER HOSPITAL Alkol ve dezenfeksiyona dayanıklı zemin cilası


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yüksek basınç emülsiyonlu polietilen içeren mükemmel metal ağlı parlaklık disperziyonu. Ürünün diğer avantajları, yüksek dolum gücü sürtünme, ve aşınmaya karşı uç noktada dayanıklılık ve olağanüstü kir tutmama özelliğidir. Yüksek devirli makinede kullanıma uygun olan bakım filmi tabakası ayak izlerine, ökçe-ve lastik çizgilerine duyarlı değildir.Zemin kaplamasının yaşına ve yıpranmışlığına göre 3-4 kat uygulayınız.


Fabrika tarafından yapılan yüzey-ıslahları nedeniyle, yer döşemesi imalatçılarının ilgili bilgileri dikkate alınmalıdır.


Kullanım :
TEMEL TEMİZLİĞİN ARDINDAN İNCELTMEKSİZİN UYGULAYINIZ !

Yer döşemesinin niteliğine ve yaşına göre (uygulama başına) 100 m² başına 1,5-2 litre.


Duro Floor Kokulu Cila Bakım Ürünü


ÜRÜN AÇIKLAMASI


Suda çözülür polimer bazlı nötral kokulu silerek bakım konsantratı; suya dayanıklı tüm yer döşemelerinde elle ve makineyle kullanılabilir. DURO FLOOR ipek matlığında kendinden parlaklığı ve kaymayı engelleyen, bakım filmi tabakasıyla karakterize olur, tek başlı makine veya yüksek devirli makinelerle parlatılabilir. Püskürtme temizlik ve tek kademeli silme işlemi için de uygundur.


Kullanım :
20-40 ml / 8 l su.
10-20 ml / 10l su (Otomatlarda temizlik)