Galparket


Galparket ahşap zemin döşemeleri, yalnızca doğanın sıcaklığı ve estetiğini evinizin konforuyla birleştirmesiyle değil, uygulama ve bakım kolaylığıyla da yaşam biçiminizi tamamen değiştiren bir tercihtir.


Galparket Parkeleri birbirlerine çapraz olarak yapıştırılmış gerçek ahşap katmanından imal edilir. Üst katman yapraklı ağaçlardan alınmış sert ahşaptır. Orta katman parke için özel olarak yapıştırılan ve işlem gören ahşap katmandan oluşur. En alt katman nemin içeriye girmesini engelleyen özel bir kaplamadan yapılmıştır.

Çapraz yapıştırma sayesinde ahşabın doğal hareketleri asgariye indirilir. Bu şekilde birleştirilmiş katmanlar sayesinde, Galparkett Lamine Parkeleri parke zeminlerde “panjur” adı verilen etkinin (orta katmanın üst katmanda meydana getirdiği defromasyonların) ortaya çıkmasını engelleyen güçlü ve sert bir zemin oluşturmaktadır. Koyudan açığa, tek şeritlilerden (plank), üç parçalı ürünlere her türlü beğeni ve bütçeye hitap eden mükemmel bir zemin kaplama malzemesidir. Sistre edilebilir olması sayesinde ise Galparkett nesiller sürecek bir konfor sunar.


UYGULAMA ALANLARI

Ahşabın sıcaklığı ve doğallığını konfordan vazgeçmeden arayan konutlar, mağaza, ofisler ve showroomlar için.